Aranżacje i projektowanie wnętrz

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm. Działamy głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, ale jesteśmy otwarci na realizacje projektów na terenie całego kraju. Wystarczy napisać lub zadzwonić do nas, a omówimy szczegóły i spotkamy się w miejscu docelowym. Przygotowujemy również projekty online. Ponieważ jesteśmy na rynku nową firmą nasze ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne.

room

PROJEKTY ONLINE

WYKONUJĘ  PROJEKTY ONLINE TYLKO WNĘTRZ MIESZKALNYCH, NIE DOTYCZY MIEJSC UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ np. biur, restauracji itp.

Do realizacji projektów online wystarczy przesłać rysunki techniczne pomieszczenia lub ręcznie narysowany szkic pomieszczenia z zaznaczeniem: drzwi, okien, kominów, ciągów wentylacyjnych, przyłączy hydraulicznych, gazowych itp. wraz z podaniem wymiarów. Dodatkowo należy podać wysokość pomieszczenia, wysokość od podłogi do okna i wysokość okien. Proszę opisać również jaka kolorystyka Państwa interesuje, ewentualnie jaki styl: nowoczesny, klasyczny, skandynawski itd. oraz wszelkie inne informacje ważne dla Państwa, jakie mają zostać uwzględnione w projekcie.

Wzór jak dokonać pomiarów:

 

Projekt online obejmuje:

– rzut funkcjonalny z możliwością korekty;

– rzut i przekrój z podaniem wymiarów;

– wizualizacje 3D z możliwością korekty;

– lista materiałów użytych w projekcie (panele, płytki, tapety)